נוחות מקסימלית בתהליך המיון

מערכת נוחה להפעלה

מערכת נוחה להפעלה

בניית יום מיונים יכולה להיות עסק מסובך, לכן אנחנו רוצים להקל עליכם כמה שיותר. תוכלו לראות שהמערכת שלנו נגישה ונוחה להפעלה. בלחיצת כפתור תוכלו לבחור אילו מבחנים יכיל יום המיון, ואילו לא. בצורה זו תוכלו לנהל בקלות מיונים לתפקידים שונים במקביל. מדובר במערכת פשוטה לתפעול שמטרתה להנגיש לכם את הנתונים אותם אתם מעוניינים לראות. התהליך נוח למשתמש מתחילתו ועד סופו, כדי שניהול ימי המיון שלכם יהיה כמה שיותר יעיל.
פלט תוצאות מפורט

פלט תוצאות מפורט

מעבר לכך שהמערכת קלה מאוד לתפעול, פלט התוצאות הוא ברור ונגיש. תהליך המיון לא שווה דבר אם לא ניתן להבין את התוצאות שלו. לכן תוכלו לראות במערכת שלנו דוח מפורט של כל מועמד שיציג את ההישגים שלו במבחנים השונים. התוצאות לא עוברות תיווך של אף גורם אחר, כך שתוכלו לראות במו עיניכם את ההישגים של המועמדים השונים שלכם באופן ישיר, מהיר וברור. כמו כן, דוחות שישוו בין מועמדים בהתאם לפילוח שתבחרו. אין צורך לשבור את הראש כדי להבין מי התלבט במיונים, התוצאות יהיו ממש מול העיניים שלכם.
השוואה בין מועמדים

השוואה בין מועמדים

במערכת שלנו תוכלו להשוות בין מועמדים שונים המתחרים על אותו תפקיד. המערכת שלנו מותאמת גם למיון בהיקף קטן, כך שתוכלו להיכנס לפרטי פרטים. כמו גם ימי מיון בארגונים גדולים, שיאפשרו להשוות בין כמויות גדולות של מתמודדים על אותו תפקיד באופן שיאפשר לראות בקלות מי התבלט מעל השאר. בניגוד לדפי פילוח שמגיעים מגוף חיצוני, במערכת שלנו תוכלו לבחור לראות איזו השוואה שתרצו. המטרה שלנו היא שלכם יהיה הכי קל לזהות מי המועמד המתאים ביותר לתפקיד.
תמיכה טכנית חינמית

תמיכה טכנית חינמית

כמובן שאנחנו כאן לעזור עם כל שאלה. אתם נהנים מהנוחות של ניהול המבחנים שלכם בכוחות עצמכם, אבל אתם זוכים גם לליווי טכני שלנו לאורך כל הדרך. בין אם משום שנתקלתם בקושי טכני בבניית יום מיונים או בצפייה בנתונים של המועמדים. או אם אתם מעוניינים להתייעץ איתנו לגבי תוכן ימי המיון שלכם, אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה ולדאוג שתהליך מיון המועמדים שלכם יהיה מוצלח מתחילתו ועד סופו. הצוות המקצועי שלנו בקיא במערכת ויעזור לכם למצות את היכולות שלה בצורה הטובה ביותר שתענה על הצרכים השלכם.