המבחנים שלך - על המערכת שלנו

אתם לא צריכים לוותר על המבחנים שלכם!

אתם לא צריכים לוותר על המבחנים שלכם!

חשוב לנו שכאשר תבחרו במערכת המיון שלנו, לא תרגישו שאתם נאלצים לוותר על מרכיב חשוב בתהליך המיון שלכם. לכן, אנחנו מאפשרים לכם להעלות למערכת שלנו כל מבחן שאתם מעוניינים שיהיה חלק מתהליך המיון שלכם שתואם לדרישות המערכת הגמישה שלנו. הנבחן יכול לדעת איזה מבחן הוא ספציפי לארגון שלכם, או שאפשר שלא יידע זאת - והכל לפי בחירתכם.
כל המבחנים במקום אחד!

כל המבחנים במקום אחד!

המערכת של ניב רווח מאפשרת לך להציג את המבחנים שלך למועמדים - על גבי המערכת שלנו. המשמעות היא שהנבחן לארגון שלך יכול לעשות במסגרת יום המיונים את כל המבחנים שבחרת מהמערכת שלנו, ובנוסף את המבחנים שלך, והכל במקום אחד נוח ויעיל.
השליטה שלך בתהליך המיון - מושלמת

השליטה שלך בתהליך המיון - מושלמת

כאשר כל המבחנים תחת קורת גג אחת, זה מאפשר לך ולארגון לבחון כל מועמד בהשוואה למועמדים האחרים שעשו את אותם מבחנים, בין אם אלה מבחנים של הארגון שלך או מבחנים שרכשת מאיתנו כי לבחון בעזרתם את המועמדים. אפשרויות ההשוואה והסינון במערכת שלנו נשמרות עבורך, ובאפשרותך גם להפיק דוחות השוואתיים או דוחות פרטניים ממש כאילו היו אלה מבחנים שלנו.
המבחנים שלך - נשארים שלך!

המבחנים שלך - נשארים שלך!

לאף לקוח אחר של "ניב רווח" לא תהיה גישה למבחנים שלך, והם נשארים שלך ושלך בלבד, גם בתקופת השימוש במערכת ולבטח שאחרי תקופה זו - אם היא תסתיים. אנו מתחייבים שלא לחשוף את המבחנים שלך בפני ארגונים אחרים או בפני מועמדים, והחשיפה שלנו למבחנים שלך היא נטו לצרכי העלאתם למערכת עבורך בפורמט המתאים ובדרך הטובה ביותר.