גמישות אינסופית של מיון מועמדים לעבודה וללימודים

אתם מרכיבים את המבחן המושלם לכל משרה

אתם מרכיבים את המבחן המושלם לכל משרה

מערכת המיון של ניב רווח מאפשרת לכם לבחון את המועמדים רק בתחומים שחשובים לכם, ורלוונטיים למשרות שאליהן אתם מגייסים! תוכלו לבחור מתוך מגוון גדול מאוד של מבחנים אך ורק את אלה שבוחנים את המיומנויות שחשובות למשרה. רוצים לבדוק חשיבה מילולית? המשרה דורשת מיומנות של ראייה מרחבית? תפיסה מתמטית היא בגדר חובה מבחינתכם? בחרו את המבחנים שיספקו לכם רק את המידע שאתם צריכים על אודות המועמדים שלכם.
מבחנים אמינים ויעילים

מבחנים אמינים ויעילים

אנו מציעים לכם מגוון רחב של מבחנים שעברו תיקוף סטטיסטי קפדני הרבה יותר מהמקובל, אשר בוחנים בצורה יעילה מגוון כישורים. עומדת בפניכם גם האפשרות להעלות מבחנים למערכת וכך לא לוותר על מבחנים שאתם משתמשים בהם כבר היום, או להתאים מבחנים חדשים ומדויקים לתפקיד הרצוי. המערכת הגמישה שלנו מאפשרת לכם לבנות את המיון האידיאלי לכל מועמד, להשמיט מבחן מיותר או להוסיף מבחן חדש. לא תצטרכו להתפשר על יום מיון חיצוני סטנדרטי שאינו מותאם לצרכים הייחודיים שלכם.
תצוגת תוצאות המבחנים בדוחות גמישים

תצוגת תוצאות המבחנים בדוחות גמישים

המערכת שלנו תפיק עבורכם דוחות שונים, שיאפשרו לכם לצפות בתוצאות המבחנים של כל המועמדים למשרה ובנתונים המלאים של כל מעמד. אתם בוחרים כיצד יראה תהליך המיון שלכם - איך לצפות בתוצאות, איך להשוות בין המועמדים השונים, וכל זה באופן שמותאם להיקף הארגון, לאופי המשרה ולהעדפה האישית שלכם. תוכלו להשוות באופן יעיל ונוח בין הישגיהם של המועמדים השונים. במערכת הדינאמית שלנו תוכלו לצפות בחתכים שיענו לצורך שלכם כדי שתוכלו להפיק את המירב מהמיונים.